Logo INKAT

inkat / novinky

Otevírací doba

Vážení zákazníci,

V pátek, 29. 9. 2017, bude naše kancelář z provozních důvodů uzavřena.

V případě nutnosti se na nás můžete obrátit na telefonním čísle 605212128 (pí Jírová), nebo 722164719 (p Lužík), případně na dalších číslech našich zaměstnanců. Pořípadě nás kontaktujte na e-mailové adrese inkat@inkat.cz.

 

Děkujeme za pochopení.

novinka

Kopie nářadí Miller

Na českých internetových e-shopech je možné zakoupit nářadí Miller, například stripovací kleště FO-103S za velmi nízké ceny (10,- EUR).

Dle vyjádření firmy Ripley, které máme k dispozici, se jedná o ilegální kopie. Doporučujeme všem zákazníkům takové nářadí nekupovat.

novinka

Nová hlavní stanice od firmy Polytron

Novinkou v našem sortimentu je kompaktní univerzální hlavní stanice Polytron PCU 4000.

Je vybavena univerzálním tunerem a umožňujě převod signálů z DVB-T(2)/S(2)/C do DVB-T/C.

novinka

Novinka v sortimentu: Kabelové modemy

Nově jsme do našeho sortimentu zařadili DOCSIS 3.0 kabelové modemy. V nabídce najdete čtyři typy, více informací získáte po kliknutí na tento příspěvek.

 

novinka

Spolupráce TELESTE a CASA SYSTEMS

Společnosti Casa Systems a Teleste uzavřely dohodu o spolupráci při vývoji technologie Remote-PHY. Předmětem konceptu je distribuce signálu z CMTS rovnou po optickém vlákně, na jehož konci bude optický převodník, za nímž bude pokračovat klasická DOCSIS síť. Toto řešení dovolí snížit rušení na síti a využít tak nové vyšší modulace a tím i poskytnout zákazníkům vyšší rychlosti.

novinka

Docsis Acces Hub (DAH)

Teleste představilo produkt  DAH (Docsis Acces Hub), který je kompatibilní se standardem Docsis 3.0 a dokáže obsloužit až 200 kabelových modemů.

novinka